ටැක්සිකාරයන් උඩු යටිකුරු කරමින්, ජාතික රූපවාහිනියෙන් නව ‘ටැක්සි’ සේවාවක් !

354

ශ්‍රී ලංකාවේ ප්‍රමුඛතම ජාතික නාලිකාව වන ජාතික රූපවාහිනී සංස්ථාව විසින් සාම්ප්‍රදායික ටැක්සි රථ සේවා කර්මාන්තය සහ ප්‍රවාහන ක්‍ෂේත්‍රය විප්ලවීකරණයකට ලක්කරමින් නව ටැක්සි සේවාවක් ආරම්භ කිරීමට නියමිත බවට වාර්තා වේ.

එම ටැක්සි සේවාව සඳහා ප්‍රචාරණ නාමයක් යෝජනා කිරීම සඳහා ද ගණුදෙනුකරුවන්ට අවස්ථාව දී තිබේ.

මෙම ටැක්සි සේවාව මඟින් රියැදුරන්ට, රටේ පවත්නා මේ සේවාවට සමාන වෙනත් කිසිදු සේවාවක් සමඟ සම කළ නොහැකි අන්‍යෝන්‍ය වශයෙන් ප්‍රතිලාභ හිමිවින හවුල්කාරීත්වයක් ලබා දීමට සුදානම් වනබවට වාර්තා වන අතර ම මගීන්ටද පහසු මිල ගණන් සහිත ආරක්ෂාකාරී සහ විශ්වාසදායී අත්දැකීමක් ලබා දීමට නියමිත බව ද වැඩි දුරටත් වාර්තා වේ.

නව්‍යකරණයන් රැසකට ලක්වෙමින් තිබෙන ජාතික රූපවාහිනිය නව වැඩසහන් සහ ටෙලි නාට්‍ය රැසක් ද ඉදිරියේ දී විකාශනය කිරීමට ද සුදානම් කර ඇති බව ද වාර්තා වේ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here