ශ්‍රී ලංකාවේ විශාලතම මංගල උත්සව ප්‍රදර්ශනය 2023

302

සීමාසහිත Asia Exhibition & Conventions (Pvt) Ltd (AEC) විසින් සංවිධානය කරනු ලබන “The Wedding Show 2023” ශ්‍රී ලංකාවේ විශාලතම සහ කීර්තිමත්ම මංගල ප්‍රදර්ශනය 17 වන වරටත් අඛණ්ඩව 2023 ජූලි 14 සිට 16 දක්වා පෙරවරු 10.00 සිට පස්වරු 8.00 දක්වා සිරිමාවෝ බණ්ඩාරනායක අනුස්මරණ ජාත්‍යන්තර ප්‍රදර්ශන මධ්‍යස්ථානය – කොළඹ හී දී පැවැත්වීමට නියමිතව ඇත.


“The Wedding Show 2023 ” මගින් වාරික නිෂ්පාදන සහ සේවා සඳහා අතිශයින්ම සුවිශේෂී වේදිකාවක් නිර්මාණය කරයි .


මනාලියන් අඳින්නන්, රූපලාවන්‍යාගාර, රූපලාවන්‍ය චිකිත්සකයින්, නිර්මාණකරුවන්, රූපලාවන්‍යාගාර,
Cinnamon, Jetwing, Kingsbury වැනි ප්‍රමුඛ පෙළේ හෝටල් සපයන්නන් , ස්වර්ණාභරණ, ඡායාරූප ශිල්පීන් වැනි, සියල්ල එකතු කළ ප්‍රදර්ශනයක් මෙහිදී පැවැත්වීමට නියමිතයි.


මෙහි දී මංගල ක්ෂේත්‍රයේ පුරෝගාමීන් සහ ඉහළ කීර්තිමත් නිෂ්පාදන/සේවා සපයන්නන්ගෙන් ප්‍රදර්ශනය නරබන්නන් හට සේවා ලබා ගත හැකි අතර මෙම ප්‍රදර්ශනය කුටි 200 කින් සමන්විත වේ. ඔවුන් වාර්ෂිකව ශ්‍රී ලංකාවේ මෙන්ම මෙල්බර්න් සහ ඕස්ට්‍රේලියාවේ සිඩ්නි යන නගරවල ද මංගල ප්‍රදර්ශන පවත්වනු ලබන අතර අවසන් වරට එය පැවැත්වුණේ 2016 සහ 2017 වසරවලයි. එහිදී මෙම මංගල ප්‍රදර්ශනය මගින් අපගේ ශ්‍රී ලාංකික සමාගම් සහ ඕස්ට්‍රේලියානුවන් අතර සුහද සබදතාවයක් ගොඩනැගීමට මෙන්ම ඔවුන්ගේ නිෂ්පාදන සහ සේවා ප්‍රදර්ශනය කිරීම මගින් ඕස්ට්‍රේලියාවේ වෙසෙන ලාංකිකයන් හටද මෙය නැරඹීමට අවස්ථාව ලැබුණි. එම ප්‍රදර්ශනයට සහභාගි වන සියලුම පාර්ශ්වකරුවන්ට විශිෂ්ට මෙන්ම මහත් උද්යෝගයක්ද ගෙනදෙන්නක් ද වුණි .

Media sponsor by Live24.lk

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here